Łupek Dachowy


Łupek ścienny

Łupek kamienny na dach to doskonały materiał dekoracyjny, coraz częściej wykorzystywany do aranżacji wnętrz. 

Płytki łupkowe do każdego wnętrza

Wyjątkowa struktura i niepowtarzalność wzorów łupka daje możliwość uzyskania interesujących i niestandardowych wnętrz. Bogata kolorystyka umożliwia dobranie odpowiedniego koloru płytek tak, aby zaprojektować przestrzeń zgodną z oczekiwaniami Klienta.

Lśniąca powierzchnia łupka przyciągają uwagę i podnosi prestiż każdego wnętrza nadając mu ekskluzywny charakter. Kamień na ścianach to nie tylko elegancja i niepowtarzalność, ale przede wszystkim praktyczne rozwiązanie, łatwe w utrzymaniu. Ściana obłożona płytkami jest trwała, efektowna i dobrze komponuje się z innymi elementami wnętrza.

Mając na uwadze potrzeby i oczekiwania naszych Klientów poszerzyliśmy ofertę o łupek naturalny przeznaczony do aranżacji wnętrz. Doskonale prezentuje się w wielu przestrzeniach, sprawdza się we wnętrzach klasycznych oraz nowoczesnych. W naszej ofercie posiadamy wyselekcjonowany łupek pochodzący z najlepszych światowych złóż. Ściany wykonane z oferowanego przez nas łupka są trwałe i zachowują naturalny kolor.

Zapraszamy do zapoznania się ze naszą ofertą.

W ofercie posiadamy płytki o formacie: 60x30 oraz 60x60 o grubości 1 cm.