Zapraszamy do kontaktu:
+48 (22) 830 72 70
info@pizarras.pl
Z przyjemnością odpowiemy na pytania i przygotujemy ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. 

Prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub o skorzystanie z formularza kontaktowego.
KONTAKT

Jak podnieść wartość nieruchomości stosując łupek naturalny Ibero?

W ciągu ostatnich pięciu lat rynek sprzedaży domów oraz segmentów rozwija się w Polsce wyjątkowo szybko i prężnie. Inwestorzy i deweloperzy, wobec ogromnej konkurencji na rynku, starają się coraz bardziej, aby właśnie ich inwestycja wyróżniała się spośród dziesiątków innych. Biura architektoniczne dostają więc zlecenia na projektowanie budynków nie tylko funkcjonalnych i wygodnych, ale również takich, które będą miały swój styl, niepowtarzalny charakter, czyli coś co będzie je wyróżniać na rynku nieruchomości. Większość inwestorów kupuje swój wymarzony dom dla siebie oraz swojej rodziny, ale w grupie aktywnych podmiotów na rynku nieruchomości są również firmy, które kupują nieruchomości w nie najlepszym stanie technicznym, następnie remontują, wyposażają i jako gotowy i skończony produkt oferują do sprzedaży. W obydwy tych przypadkach warto zadbać o to, aby maksymalnie podnieść wartość nieruchomości.

ŁUPEK DACHOWY I ŁUPEK ELEWACYJNY INWESTYCJA W NATURĘ, KTÓRA PRZYNOSI WYMIERNE KORZYŚCI

Zarówno w przypadku rynku pierwotnego, zakupu inwestycyjnego na własne potrzeby, jak i komercyjnej działalności, czyli: zakupu, remontu i sprzedaży łupek naturalny wydaje się znakomitą wartością dodaną podnoszącą znacząco wartość obiektu. Łupek dachowy bądź stricte łupek elewacyjny jest ze wszech miar produktem polecanym przez architektów, którzy z reguły preferują materiały naturalne, ale przede wszystkim powoduje efekt WOW, zwiększając wartość samej inwestycji oraz wyróżniając ją na tle rynku masowego. Chcąc więc zwiększyć potencjał i wartość inwestycji zainteresuj się płytkami z łupka naturalnego. Płytki z łupka mogą zdobić dach lub spełniać swoją funkcję, jako łupek fasadowy. Bez wątpienia zewnętrzna część budynku jest tą, która najmocniej wpływa na odbiór i pierwsze wrażenie nieruchomości, warto więc zadbać, aby nabrała wyjątkowego charakteru. W jaki sposób zaaranżować dach lub elewację tak, aby była atrakcyjna dla potencjalnych klientów lub przyszłych właścicieli nieruchomości? Warto rozważyć zastosowanie łupka na elewacji lub dachu lub wręcz na obydwu elementach budynku.

Łupek elewacyjny jest również perfekcyjną formą estetyczną dla domów z dachami płaskimi i nawet najprostsze bryły architektoniczne zostają ożywione dzięki wyrazistości i estetyce łupka naturalnego w postaci płytek. Tym, co wyróżnia łupek elewacyjny oraz łupek dachowy to oprócz wyrafinowanej estetyki jest trwałość. Skała łupkowa w formie płytek jest bardzo długotrwałym pokryciem – jest to kamień naturalny. Zaletą zastosowania łupka jest również mało skomplikowany i dość szybki montaż łupka na dachu bądź elewacji. W Pizarras przygotowaliśmy wyjątkowo rozbudowaną ofertę płytek z łupka. Głęboko wierzymy, że dasz się ponieść pięknu tego naturalnego materiału i docenisz nie tylko jego walory estetyczne, ale również zwiększy on realnie wartość Twojej inwestycji.

MYŚLISZ O WYKORZYSTANIE ŁUPKA NATURALNEGO NA SWOJEJ INWESTYCJI? – MAMY CAŁE KNOW HOW I CZEKAMY NA TWÓJ KONTAKT Z NAMI  

Zapraszamy do współpracy inwestorów prywatnych, deweloperów oraz biura architektoniczne. Kontaktując się z nami dostaniesz na pewno wszystkie informacje od warunków technicznych, metod wykonania aż po precyzyjne i bezpłatne kosztorysy. Łupek naturalny szczególnie pięknie prezentuje się na dachach spadzistych, ale w ostatnich 3-4 latach obserwujemy skokowy wzrost zainteresowania elewacjami z płytek z łupka. Kamień łupkowy znany od setek, a nawet tysięcy lat robi ostatnio furorę jako pokrycie elewacji. Dla inwestorów chcących mieć na elewacji coś więcej niż tynk-baranek, łupek elewacyjny okazuje się jedną z najlepszych propozycji rynkowych, jeżeli chodzi o cenę. Trudno znaleźć materiał elewacyjny z charakterem, który będzie względnie tani, a na pewno płytki z łupka wypadają tu bardzo korzystnie.

Kontakt

Z przyjemnością odpowiemy na pytania i przygotujemy indywidualną ofertę.

+48 (22) 830 72 70
info@pizarras.pl

Łupek dachowy

Wychodząc naprzeciw indywidualnym wymaganiom architektów nasza firma stworzyła program produktów specjalnych. Jego głównym założeniem jest kreowanie niestandardowych rozwiązań projektowych. Oznacza to możliwość stworzenia dachówek kamiennych na zamówienie.
PIZARRAS POLSKA Sp. z o.o., ul. Kasprzaka 49 01-234 Warszawa, +48 (22) 830 72 70 , info@pizarras.pl