Zapraszamy do kontaktu:
+48 (22) 830 72 70
info@pizarras.pl
Z przyjemnością odpowiemy na pytania i przygotujemy ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. 

Prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub o skorzystanie z formularza kontaktowego.
KONTAKT

Łupek dachowy i elewacyjny – dachówka stworzona przez naturę

Perfekcja natury – tak można określić materiał powstały 450 milionów lat temu, a dziś wykorzystywany jako szlachetne pokrycia dachowe. Wykorzystywany od setek lat łupek kamienny na dach to pokrycie, które można spotkać na najbardziej istotnych budynkach europejskiej cywilizacji, jak Luwr, katedra Notre Dame czy pałac w Wersalu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie produkty tego producenta, większość dostępnych z naszego magazynu w Warszawie.

Nasza firma łączy wysoką jakość oferowanego łupka z profesjonalnym doradztwem technicznym oraz wysokiej klasy obsługą. 

Producent Samaca Pizarras S.A to globalny dostawca w skali światowej wysokiej klasy łupka do pokryć dachów i elewacji.

Pizarras – po prostu jakość!

Pizarras wywodzi się z grupy hiszpańskich producentów łupka naturalnego AGP (Asociacion Galega de Pizarristas). AGP skupia 75% światowej produkcji wysokiej jakości naturalnego łupka dachowego. Pizarras Polska jest wiodącym dystrybutorem łupka w Polsce. Oferowany przez nas łupek wydobywany jest w regionach Quiroga, Fonsagarda, Mondonedo, Valdeorras i Ortiguerra w Hiszpanii oraz pozyskiwany w Nadrenii, Walii i Kanadzie. Nasza firma łączy wysoką jakość oferowanego łupka z profesjonalnym doradztwem technicznym oraz doskonałą obsługą. Działamy nie tylko w Polsce, ale też na sąsiednich rynkach takich jak: Niemcy,Ukraina, Łotwa, Litwa, Estonia, Rosja i Skandynawia.

Nietypowe rozwiązania na miarę potrzeb i oczekiwań

Podczas działalności zaobserwowaliśmy rosnące zainteresowanie nietypowymi rozmiarami płytek na dachy i elewacje łupkowe. Duża liczba zapytań ze strony klientów i biur architektonicznych skłoniła nas do stworzenia programu produktów specjalnych wykonywanych na indywidualne zamówienia. Nieregularne kształty, nietypowa wielkość dachówek nie są dla nas przeszkodą. Z przyjemnością podejmujemy się nieszablonowych zamówień. Dysponujemy parkiem maszyn, który umożliwia tworzenie indywidualnych rozwiązań projektowych. Na zamówienie dostarczamy dedykowane płytki kamienne, dzięki którym powstają unikatowe dachy i łupki elewacyjne.

Tylko wyselekcjonowany łupek wysokiej klasy…

Jakość Pizarras dopuszcza pozyskanie łupka jedynie technikami przyjaznymi środowisku, bez użycia materiałów wybuchowych, które naruszają naturalną strukturę kamienia. Materiał wydobywany jest w postaci bloków kamiennych, które otrzymuje się w wyniku cięcia diamentowego. Zaawansowany proces kontroli produkcji daje nam pewność, że nasza oferta obejmuje łupek dachowy najwyższej jakości. Oferujemy jedynie te produkty, które przeszły serie badań laboratoryjnych. Dostarczamy łupek w numerowanych paletach, gdzie numer palety określa złoże, wydobycie, proces produkcji a nawet osobę, która pakowała towar w skrzynie. Nasza firma przy współpracy ze specjalistami z Instytutu Geologii Uniwersytetu Warszawskiego opracowała własny system kontroli oraz badania łupka dachowego, określania jego właściwości i możliwości zastosowania.

Łupek jako najlepsza oprawa każdego budynku

Łupek to inspirujący materiał, który stwarza szerokie możliwości w projektowaniu elewacji, dachu lub aranżacji wnętrza budynku. Naturalny łupek kamienny wyróżnia się doskonałymi parametrami technicznymi oraz wyjątkowym wyglądem. Naszym sztandarowym produktem jest łupek dachowy Ibero®. Niezwykle estetyczny, trwały i plastyczny materiał cieszący się uznaniem wykonawców, inwestorów i architektów. Zarówno dachy łupkowe, jak i elewacje wykonane z łupka są wyjątkowo trwałe, wytrzymałe i nadają budynkom niepowtarzalny charakter. Łupek dobrze współgra z innymi materiałami budowlanymi. Znakomicie wpisuje się w naturalne otoczenie.

Kontakt

Z przyjemnością odpowiemy na pytania i przygotujemy indywidualną ofertę.

+48 (22) 830 72 70
info@pizarras.pl

Łupek dachowy

Wychodząc naprzeciw indywidualnym wymaganiom architektów nasza firma stworzyła program produktów specjalnych. Jego głównym założeniem jest kreowanie niestandardowych rozwiązań projektowych. Oznacza to możliwość stworzenia dachówek kamiennych na zamówienie.
PIZARRAS POLSKA Sp. z o.o., ul. Kasprzaka 49 01-234 Warszawa, +48 (22) 830 72 70 , info@pizarras.pl