Łupek podłogowy

Kamień naturalny to ponadczasowy materiał coraz częściej wybierany do wykończenia wnętrz domu. 

Potrzebna pomoc?

Potrzebna pomoc?

Czekamy na Twój telefon!

Naturalne i niepowtarzalne posadzki z łupka

Dostarczany przez nas łupek dachowy jest materiałem naturalnym, który nie uczula ani nie wydziela substancji toksycznych. Jest w 100% materiałem ekologicznym. Po demontażu nadaje się do powtórnego wykorzystania. Łupek naturalny w naszej ofercie jest starannie wybrany i wyselekcjonowany z pośród najlepszych światowych złóż.

Ze względu na właściwości techniczne i wizualne doskonale sprawdza się na podłodze. Płytki łupkowe są trwałe, wytrzymałe , nienasiąkliwe i odporne na ścieranie. Podłoga wykonana z łupka nadaje wnętrzu niepowtarzalny charakter. Płytki łupka naturalnego świetnie korespondują z innymi elementami wystroju wnętrz. Można je stosować we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych.

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę kolorystyczną łupka, aby zapewnić naszym Klientom możliwość doboru odpowiedniej kolorystyki do stworzenia oryginalnych, dekoracyjnych i niepowtarzalnych posadzek. Wysoka jakość produktu gwarantuje trwałość i estetykę podłogi na lata. W ofercie posiadamy płytki o formacie: 60x30 cm oraz 60x60 cm o grubości 1 cm.

Najpopularniejsze wzory łupka podłogowego