Łupek ścienny

Łupek kamienny na dach to doskonały materiał dekoracyjny, coraz częściej wykorzystywany do aranżacji wnętrz.

Potrzebna pomoc?

Potrzebna pomoc?

Czekamy na Twój telefon!

Płytki łupkowe do każdego wnętrza

Wyjątkowa struktura i niepowtarzalność wzorów łupka daje możliwość uzyskania interesujących i niestandardowych wnętrz. Bogata kolorystyka umożliwia dobranie odpowiedniego koloru płytek tak, aby zaprojektować przestrzeń zgodną z oczekiwaniami Klienta.

Lśniąca powierzchnia łupka przyciągają uwagę i podnosi prestiż każdego wnętrza nadając mu ekskluzywny charakter. Kamień na ścianach to nie tylko elegancja i niepowtarzalność, ale przede wszystkim praktyczne rozwiązanie, łatwe w utrzymaniu. Ściana obłożona płytkami jest trwała, efektowna i dobrze komponuje się z innymi elementami wnętrza.

Mając na uwadze potrzeby i oczekiwania naszych Klientów poszerzyliśmy ofertę o łupek naturalny przeznaczony do aranżacji wnętrz. Doskonale prezentuje się w wielu przestrzeniach, sprawdza się we wnętrzach klasycznych oraz nowoczesnych. W naszej ofercie posiadamy wyselekcjonowany łupek pochodzący z najlepszych światowych złóż. Ściany wykonane z oferowanego przez nas łupka są trwałe i zachowują naturalny kolor. W ofercie posiadamy płytki o formacie: 60x30 cm oraz 60x60 cm o grubości 1 cm. 

Najpopularniejsze wzory łupka dachowego