Zapraszamy do kontaktu:
+48 (22) 830 72 70
info@pizarras.pl

Wnętrza z łupka kamiennego

Kamień naturalny to ponadczasowy materiał coraz częściej wybierany do wykończenia wnętrz domu.

Łupek podłogowy

Dostarczany przez nas łupek dachowy jest materiałem naturalnym, który nie zawiera substacji chemicznych ani toksycznych. Jest w 100% materiałem ekologicznym. Po demontażu nadaje się do powtórnego wykorzystania. 

Łupek naturalny w naszej ofercie jest starannie wybrany i wyselekcjonowany z pośród najlepszych światowych złóż.
Ze względu na właściwości techniczne i wizualne doskonale sprawdza się na podłodze. Płytki łupkowe są trwałe, wytrzymałe , nienasiąkliwe i odporne na ścieranie. Podłoga wykonana z łupka nadaje wnętrzu niepowtarzalny charakter. Płytki łupka naturalnego świetnie korespondują z innymi elementami wystroju wnętrz. Można je stosować we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych.


W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę kolorystyczną łupka, aby zapewnić naszym Klientom możliwość doboru odpowiedniej kolorystyki do stworzenia oryginalnych, dekoracyjnych i niepowtarzalnych posadzek. Wysoka jakość produktu gwarantuje trwałość i estetykę podłogi na lata. W ofercie posiadamy płytki o formacie: 60x30 cm oraz 60x60 cm o grubości 1 cm.

Łupek ścienny

Wyjątkowa struktura i niepowtarzalność wzorów łupka daje możliwość uzyskania interesujących i niestandardowych wnętrz. Bogata kolorystyka umożliwia dobranie odpowiedniego koloru płytek tak, aby zaprojektować przestrzeń zgodną z oczekiwaniami klienta.


Wyjątkowa powierzchnia łupka przyciągają uwagę i podnosi prestiż każdego wnętrza nadając mu ekskluzywny charakter. Kamień na ścianach to nie tylko elegancja i niepowtarzalność, ale przede wszystkim praktyczne rozwiązanie, łatwe w utrzymaniu. Ściana obłożona płytkami jest trwała, efektowna i dobrze komponuje się z innymi elementami wnętrza.


Mając na uwadze potrzeby i oczekiwania naszych Klientów poszerzyliśmy ofertę o łupek naturalny przeznaczony do aranżacji wnętrz. Doskonale prezentuje się w wielu przestrzeniach, sprawdza się we wnętrzach klasycznych oraz nowoczesnych. W naszej ofercie posiadamy wyselekcjonowany łupek pochodzący z najlepszych światowych złóż. Ściany wykonane z oferowanego przez nas łupka są trwałe i zachowują naturalny kolor. W ofercie posiadamy płytki o formacie: 60x30 cm oraz 60x60 cm o kalibrowanej grubości 1 cm.

Kontakt

Z przyjemnością odpowiemy na pytania i przygotujemy indywidualną ofertę.

+48 (22) 830 72 70
info@pizarras.pl

Łupek dachowy

Wychodząc naprzeciw indywidualnym wymaganiom architektów nasza firma stworzyła program produktów specjalnych. Jego głównym założeniem jest kreowanie niestandardowych rozwiązań projektowych. Oznacza to możliwość stworzenia dachówek kamiennych na zamówienie.
PIZARRAS POLSKA Sp. z o.o., ul. Kasprzaka 49 01-234 Warszawa, +48 (22) 830 72 70 , info@pizarras.pl