Zapraszamy do kontaktu:
+48 (22) 830 72 70
info@pizarras.pl
Z przyjemnością odpowiemy na pytania i przygotujemy ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. 

Prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub o skorzystanie z formularza kontaktowego.
KONTAKT

Wysokiej jakości kamienny łupek dachowy to naturalne rozwiązania na lata

Łupek dachowy jest skałą osadową o charakterystycznej teksturze łupkowej. To naturalny kamień, którym obdarzyła nas natura. Przez wiele setek lat sprawdzał się doskonale jako pokrycie dachu. Obecnie jest popularnym i cenionym materiałem stosowanym w budownictwie. Posiada wiele zalet i stwarza dużo możliwości.

Jakość łupka dachowego to nasz priorytet!

Dokładamy wszelkich starań, by oferowany przez nas łupek kamienny na dach spełniał najwyższe normy jakości. Wydobywamy dach łupek zgodnie z naturą. Pizarras dopuszcza jedynie formę cięcia diamentowego, bez użycia materiałów wybuchowych, aby nie naruszyć naturalnej struktury kamienia. Wnikliwa analiza surowców oraz zaawansowany proces kontroli produkcji daje nam pewność, że nasza oferta obejmuje łupek kamienny na dach najwyższej jakości. Nie stosujemy kompromisów, co do jakości oferowanego kamienia, dlatego wszystkie obiekty wykonane we współpracy z nami są i zawsze będą wizytówką naszej firmy. Naszym klientom oferujemy jedynie produkty, które przeszły serie badań laboratoryjnych. Oferujemy łupki kamienne w numerowanych paletach, gdzie numer palety określa złoże, wydobycie, proces produkcji a nawet osobę, która pakowała towar w skrzynie. Pizarras jako jedyna firma na polskim rynku przeprowadziła własne badania w Państwowym Instytucie Badań i Certyfikacji.

Czy każdy łupek może być stosowany jako pokrycie dachowe?

Niestety, tylko niewielka część łupka dachowego pozyskiwanego na świecie może być stosowana jako łupki kamienne na dachy. Przesądzają o tym parametry techniczne łupka. Te z kolei zależą od miejsca i sposobu wydobycia łupka oraz od procesu obróbki (dostosowanie kamienia do formy, w jakiej będzie on układany na dachu).

Łupek kamienny na dach

Rozwiązanie takie powszechnie stosowane jest od setek lat. Nowoczesne metody obróbki sprawiają, że łupek kamienny na dach jest dziś rozwiązaniem niezwykle trwałym, stosunkowo tanim i pozwalającym na uzyskanie niepowtarzalnego stylu naszego dachu.

Czym wyróżnia się nasz łupek dachowy?

Dzięki dużemu doświadczeniu naszej firmy w produkcji łupka dachowego, nasi klienci otrzymują materiał najwyższej klasy, który charakteryzuje wysoka jakość, a także doskonałe parametry. Naszym priorytetem jest spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego zawsze na pierwszym miejscu stawiamy jakość. Oferowany przez nas łupek to przykład materiału wykończeniowego, który jest solidny, wytrzymały, a jednocześnie bardzo dobrze się prezentuje – jest bardzo estetyczny i o prostu ciekawy. Dzięki temu, że wszystkie serie łupka wychodzące z naszej firmy posiadają specjalne oznaczenia, klient ma możliwość samodzielnie przekonać się o jego pewnym pochodzeniu jak i wysokiej jakości.

Zalety oferowanego przez nas łupka dachowego

Łupek dachowy to od lat stosowany chętnie materiał, który idealnie sprawdza się jako solidne pokrycie dachowe. Oferowany przez naszą firmę łupek to nie tylko rozwiązanie sprawdzone, ale także pewne i gwarantujące zadowolenie oraz satysfakcję. Zajmujemy się produkcją łupków dachowych od wielu lat, a zdobyta przez ten czas wiedza i doświadczenie pozwoliły nam na stworzenie naprawdę cennego materiału. W tej branży nie ma miejsca na kompromisy, dlatego jakość naszych łupków jest najwyższa. Wszystkie łupki przechodzą badania laboratoryjne, dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować ich solidność oraz najlepsze parametry. Zaletą oferowanych przez nas łupków dachowych jest z pewnością długowieczność, odporność na uszkodzenia, a także różnego rodzaju czynniki zewnętrzne. Nie bez znaczenia jest też wspomniany już ciekawy i estetyczny wygląd. Decydując się na wykorzystanie łupka kamiennego na dach, można stworzyć niebanalny projekt każdego obiektu, uzyskując jednocześnie stylowy i nowoczesny wygląd.

Stosunek jakości do ceny

Oferowany przez nas łupek na dach jest rozwiązaniem atrakcyjnym cenowo, a jednocześnie prezentującym najwyższą jakość. Stąd też klient wybierający nasz produkt zyskuje nie tylko gwarancję wysokiej klasy, ale także ma szansę otrzymać materiał wykończeniowy o ciekawych parametrach za całkiem rozsądne pieniądze.

Kontakt

Z przyjemnością odpowiemy na pytania i przygotujemy indywidualną ofertę.

+48 (22) 830 72 70
info@pizarras.pl

Łupek dachowy

Wychodząc naprzeciw indywidualnym wymaganiom architektów nasza firma stworzyła program produktów specjalnych. Jego głównym założeniem jest kreowanie niestandardowych rozwiązań projektowych. Oznacza to możliwość stworzenia dachówek kamiennych na zamówienie.
PIZARRAS POLSKA Sp. z o.o., ul. Kasprzaka 49 01-234 Warszawa, +48 (22) 830 72 70 , info@pizarras.pl