Łupek elewacyjny zewnętrzny

Znakomicie wygląda i dobrze komponuje się z otoczeniem, ale zachwycający wygląd to nie wszystko.

Potrzebna pomoc?

Potrzebna pomoc?

Czekamy na Twój telefon!

Łupek na elewacje

Łupek elewacyjny zewnętrzny to doskonały materiał na elewacje, znakomicie wygląda i dobrze komponuje się z otoczeniem, ale zachwycający wygląd to nie wszystko. Fasady wykonane z łupka elewacyjnego zewnętrznego charakteryzują się trwałością, wytrzymałością na czynniki atmosferyczne, są mrozoodporne i nienasiąkliwe. Nie wymagają konserwacji, są łatwe w utrzymaniu.

Różnorodność kolorów oraz wzorów jakie oferuje nam kamień elewacyjny łupek daje pewność, że elewacja wykonana z naturalnego łupka będzie estetyczna i niepowtarzalna. Łupek świetnie koresponduje z innymi materiałami budowlanymi (szkłem, drewnem, betonem itp.), dlatego jest bardzo popularny jako wykończenie elewacji czy dachu. Cieszy się uznaniem inwestorów, architektów i wykonawców oczekujących naturalnych i szlachetnych rozwiązań. Elewacja z łupka jest w wielu sytuacjach doskonałym uzupełnieniem stylistycznym całości naszego domu i otoczenia. Elewacje z kamienia łupkowego to również nowoczesny trend i krzyk mody.

Łupek na elewacje

Łupek na fasady musi spełniać wymagane normy wytrzymałości, ścieralności i nasiąkliwości. Oferowany przez nas materiał jest skrupulatnie badany i poddawany selekcji. Najczęściej do wykonania elewacji stosowany jest łupek na elewacje w postaci płytek lub paneli. Elewacja z łupka świetnie wygląda na obiektach tradycyjnych jak i nowoczesnych. Elewacja z łupków będzie doskonale prezentowała się na niemalże każdym budynku.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość dostarczanego materiału. Elewacja z łupka zakupionego u nas są wizytówką naszej firmy. Łupek elewacyjny jest rozwiązaniem powszechnie dziś stosowanym zarówno w przypadku obiektów publicznych jak również w budownictwie prywatnym, gdzie dzięki swoim właściwościom i przede wszystkim niepowtarzalnej estetyce zyskał w ostatnim czasie spore grono fanów. Pokrycie łupkiem elewacyjnym fasady budynku nie jest również zadaniem trudnym i usługę taką znajdziemy w przypadku większości firm budowlanych i remontowych.