Łupek elewacyjny zewnętrzny

Znakomicie wygląda i dobrze komponuje się z otoczeniem, ale zachwycający wygląd to nie wszystko.

Potrzebna pomoc?

Potrzebna pomoc?

Czekamy na Twój telefon!

Łupek na elewacje

Łupek elewacyjny zewnętrzny to doskonały materiał na elewacje, znakomicie wygląda i dobrze komponuje się z otoczeniem, ale zachwycający wygląd to nie wszystko. Fasady wykonane z łupka elewacyjnego zewnętrznego charakteryzują się trwałością, wytrzymałością na czynniki atmosferyczne, są mrozoodporne i nienasiąkliwe. Nie wymagają konserwacji, są łatwe w utrzymaniu.

Różnorodność kolorów oraz wzorów jakie oferuje nam kamień elewacyjny łupek daje pewność, że elewacja wykonana z naturalnego łupka będzie estetyczna i niepowtarzalna. Łupek świetnie koresponduje z innymi materiałami budowlanymi (szkłem, drewnem, betonem itp.), dlatego jest bardzo popularny jako wykończenie elewacji czy dachu. Cieszy się uznaniem inwestorów, architektów i wykonawców oczekujących naturalnych i szlachetnych rozwiązań. Elewacja z łupka jest w wielu sytuacjach doskonałym uzupełnieniem stylistycznym całości naszego domu i otoczenia. Elewacje z kamienia łupkowego to również nowoczesny trend i krzyk mody.

 

Łupek na elewacje

Łupek na fasady musi spełniać wymagane normy wytrzymałości, ścieralności i nasiąkliwości. Oferowany przez nas materiał jest skrupulatnie badany i poddawany selekcji. Najczęściej do wykonania elewacji stosowany jest łupek na elewacje w postaci płytek lub paneli. Elewacja z łupka świetnie wygląda na obiektach tradycyjnych jak i nowoczesnych. Elewacja z łupków będzie doskonale prezentowała się na niemalże każdym budynku.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość dostarczanego materiału. Elewacja z łupka zakupionego u nas są wizytówką naszej firmy. Łupek elewacyjny jest rozwiązaniem powszechnie dziś stosowanym zarówno w przypadku obiektów publicznych jak również w budownictwie prywatnym, gdzie dzięki swoim właściwościom i przede wszystkim niepowtarzalnej estetyce zyskał w ostatnim czasie spore grono fanów. Pokrycie łupkiem elewacyjnym fasady budynku nie jest również zadaniem trudnym i usługę taką znajdziemy w przypadku większości firm budowlanych i remontowych.

Wykorzystywanie łupka jako elementu wykończeniowego w przypadku elewacji budynków to coraz częściej spotykane zjawisko. Wpływa na to przede wszystkim fakt, iż łupek stanowi trwałe i niezwykle solidne rozwiązanie. Oferowany przez nas łupek elewacyjny to materiał, który dodatkowo charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością, a jako producent możemy zagwarantować, że jest to produkt bardzo wytrzymały. Na bieżąco staramy się spełniać oczekiwania i wymagania naszych klientów, dlatego na każdym etapie produkcji łupka na elewacje przykładamy dużą wagę do jakości oraz dokładności.

 

Łupek elewacyjny – stylowe wykończenie obiektów

Stosowanie łupka elewacyjnego jako materiału do wykończenia domów, obiektów usługowych, mieszkalnych czy handlowych to coraz częściej spotykane rozwiązanie. Zawdzięczać to można właściwościom tego surowca, a także jego ciekawemu designowi. Produkowany przez naszą firmę kamień elewacyjny prezentuje wysoką klasę, a także wyróżnia się atrakcyjnym i estetycznym wyglądem. Połączenie kamienia z drewnem, szkłem czy ceramiką to nie tylko modne, ale także trwałe i niezwykle ciekawe rozwiązanie. Każda dopracowana i odpowiednio zaprojektowana elewacja z łupka przyciąga uwagę i zachwyca wyjątkowym stylem. Takie elewacje są wykorzystywane zarówno w przypadku domów jednorodzinnych jak i budynków stanowiących większe inwestycje publiczne.

 

Ciekawe formy łupka elewacyjnego

Oferowany przez nas łupek na elewacje występuje w różnych formach, co pozwala klientom tworzyć na bazie takich materiałów ciekawe projekty i niepowtarzalne, zjawiskowe elewacje. Najczęściej wybieranymi formami są panele lub płytki, których montaż jest niezwykle prosty. Wykonanie trwałej elewacji z łupka nie stanowi żadnego problemu, a możliwość zastosowania jego różnych form pozwala na wykreowanie ciekawych stylizacji. Jedną z największych zalet kamienia elewacyjnego jest bez wątpienia jego trwałość, dlatego właśnie coraz więcej świadomych klientów wybiera właśnie łupek. Materiał ten to rozwiązanie bardzo atrakcyjne, ale i uniwersalne – sprawdza się zarówno w przypadku starszych budynków jak i budownictwa nowoczesnego.